انجمن صنفي دفاتر پيشخوان دولت نيشابور

دفاتر شهری و روستایی متقاضی ارائه خدمات ثبت نام شوراهای اسلامی شهر و روستا خود را آماده نمایند.

رییس کانون کشوری در گفت وگو با واحد خبر روابط عمومی کانون سراسری اعلام کرد: آزمون بزرگی برای دفاتر در راه است بنابراین دفاتر شهری و روستایی خود را سریعاً آماده نمایند.
علی فلاح در خصوص ثبت نام داوطلبین شوراهای شهر و روستا از طریق شبکه دفاتر پیشخوان دولت گفت: در ایام تعطیلات نوروز جلسات کارشناسی با وزارت کشور برگزار شده و عملیات فنی آغاز گردیده است در همین خصوص این آزمون بزرگی برای دفاتر خواهد بود زیرا حساسیت این کار بسیار بالاست.
فلاح گفت: نرم افزار اسکن مدارک آماده شده است که این نرم افزار به اضافه آیین نامه اجرایی مربوطه از طریق پست برای کارگروه‌های استانی و رؤسای انجمن‌های صنفی کشور در حال ارسال است که نحوه تکمیل فرم‌ها در آن مشخص شده است.
وی از دفاتر خواست تا به دقت این فرم‌ها را مطالعه نموده و با نرم افزاری که روی سیستم آنها نصب می شود برای اسکن مدارک تمرین کنند.
فلاح تصریح کرد: احتمالاً از تاریخ 92/1/26 ثبت نام آغاز خواهد شد و حداکثر ظرف مدت یک هفته پایان خواهد یافت.
رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت افزود: دفاتر اعم از شهری و روستایی باید حتما دستگاه اسکنر و خط اینترنت داشته باشند.
وی ادامه داد: خدمات از طریق پورتال متمرکز خدمات پیشخوان ارائه خواهد گردید لذا تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شود.
وی خاطرنشان کرد: کارمزد ارائه خدمات ظرف یکهفته آینده در کمیته مربوطه در وزارت کشور تعیین و ابلاغ خواهد شد.
رییس کانون کشوری دفاتر  تأکید کرد: از آنجاییکه این اتفاق اولین اتفاق و فعالیت جدی واگذار شده از سوی وزارت کشور می باشد که در ابعاد مختلف حساسیت زاست لذا ضرورت دارد تا دفاتر با آمادگی کامل در این حوزه شرکت نمایند. 
عضو کارگروه راهبری کشور گفت: انشاءالله با همکاری رؤسای محترم تشکل‌های صنفی کشور، دفاتر توانمندی خود را در واگذاری امور حساس دولتی به اثبات خواهند رساند و این امر زمینه ای برای گسترش خدمات در شبکه دفاتر پیشخوان خواهد شد. در همین راستا با توجه به حساسیت موضوع، با دفاتری که دقت لازم را انجام ندهند برخورد خواهد شد.
فلاح در پایان گفت: دفاتر می توانند در فرصت باقیمانده با مرجعه به بخش فراخوان سایت، نسبت به اعلام آمادگی خود در این خصوص اقدام نمایند.

+ نوشته شده در  شنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۲ساعت 20:31  توسط مدير وبگاه  | 

راما” برابر جدول پیوست نرخ کارمزد ارائه خدمات مشترکین و متقاضیان شرکت برق از ۱/۱/۹۲ مصوب کارگروه استان اعلام می گردد. 

بدیهیست مسئولیت رعایت موازین و مقررات و دستورالعملهای مصوب به عهده مدیران محترم دفاتر می باشد .                 جدول نرخ کارمزد

انجمن صنفی دفاتر پیشخوان استان

+ نوشته شده در  شنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۲ساعت 20:28  توسط مدير وبگاه  | 

جهت دریافت بنر تعرفه های شرکت برق امروز ۲۸/۱۲/۹۱ تا ساعت ۱۶ و از ۵/۱/۹۲ ساعت ۱۰تا ۱۲ به انجمن مراجعه نمائید.

+ نوشته شده در  شنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۲ساعت 20:27  توسط مدير وبگاه  | 

مدیران محترم دفاتر استان

ضمن تبریک سال نو حضور مدیران محترم دفاتر استان. تعداد محدودی سیمکارت همراه اول با امکان پرداخت وجه بصورت یکماهه توسط شرکت تعاونی شمس بینالود تهیه شده است در صورت تمایل از طریق شماره تلفن ۸۹۰۰۲۷۳ اقدام فرمایید.

شرکت تعاونی پیشخوان شمس بینالود

+ نوشته شده در  یکشنبه یازدهم فروردین ۱۳۹۲ساعت 0:1  توسط مدير وبگاه  | 

توجه به تفاهم انجام شده با وزارت کشور در خصوص انجام ثبت نام داوطلبین شوراهای اسلامی شهر و روستا از طریق شبکه دفاتر پیشخوان دولت در کشور؛ از دفاتری که مایل به مشارکت در این طرح هستند دعوت می گردد در فراخوان زیر ثبت نام نمایند.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، با توجه به این که اطلاعات ثبت شده بر اساس خود اظهاری دفاتر می باشد، لذا هرگونه مغایرت در اطلاعات اعلام شده تخلف محسوب می گردد.
لازم به ذکر است از کلیه دفاتر قبل از ارائه خدمت بازدید به عمل آمده و پس از تأیید توسط بازرسین، خدمات احصاء می‌گردد. همچنین از دفاتر پیشخوان درخواست می گردد آدرس پستی خود را با دقت کامل درج نمایند.
زمان مشارکت در فراخوان از ساعت 12 روز چهارشنبه 91/12/23  لغایت ساعت 24 روز دوشنبه 92/1/5 می باشد و قابل تمدید نخواهد بود.

ورود به صفحه ثبت نام

+ نوشته شده در  جمعه دوم فروردین ۱۳۹۲ساعت 15:33  توسط مدير وبگاه  | 

مدیرات محترم دفاتر

باسلام

پیرو اعلام مدیریت پست نیشابور ثبت نام سهام عدالت تا آخر فروردین تمدید شد

                                                                                                         علیرضا زارعی

+ نوشته شده در  جمعه دوم فروردین ۱۳۹۲ساعت 15:20  توسط مدير وبگاه  | 

به نام سرسبزی

     در این نیکودم فرخنده نوروز        زمان برکامتان باشد شب و روز

به لطف حق چو این نوروز باشید     سلامت خوشدل و سرزنده هر روز

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و نهم اسفند ۱۳۹۱ساعت 19:7  توسط مدير وبگاه  | 

با توجه به مصوبه کارگروه محترم مبنی بر امکان تغییر نام مجوز در چارچوب قانونی، دفاتر محترم متقاضی درخواست تغییر نام با داشتن مدارک ذیل به انجمن مراجعه فرمایند.

ادامه مطلب

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۱ساعت 20:37  توسط مدير وبگاه  | 

-لیست دفاتر شهرستان نیشابور:  صفحه ۱ صفحه ۲
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۱ساعت 20:31  توسط مدير وبگاه  | 

مدیران محترم دفاتر پیشخوان استان

 

برابر تأیید نظر دبیر محترم کارگروه راهبردی استان دریافت مبلغ دو هزار ریال بابت قبض المثنی تلفن ثابت و همراه در دفاتر قابل اجرا خواهد بود.  ادامه مطلب

صدور قبض المثنی ۲۰۰۰ریال

پرداخت قبض ۲۰۰۰ریال

جمع ۴۰۰۰ریال

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و سوم اسفند ۱۳۹۱ساعت 18:25  توسط مدير وبگاه  | 

دبیرکارگروه راهبری دفاتر پیشخوان خدمات دولت : لازم است کلیه امور تصدی گری و اجرایی از جمله عقد قراردادها و مدیریت دفاتر توسط کانون دفاتر پیشخوان و یا انجمن های صنفی استانی با نظارت کارگروه استانی و با هماهنگی کانون صورت پذیرد…

دکتر شفیعی دبیرکارگروه راهبری دفاتر پیشخوان خدمات دولت به منظور جلوگیری از موازی کاری و تشتت در حوزه درگاه و مجری درگاه الکترونیک دفاتر پیشخوان خدمات دولت طی ابلاغیه‌ای به  روسای کارگروه های استانی نوشت لازم است کلیه امور تصدی گری و اجرایی از جمله عقد قراردادها و مدیریت دفاتر توسط کانون دفاتر پیشخوان و یا انجمن های صنفی استانی با نظارت کارگروه استانی و با هماهنگی کانون صورت پذیرد.

وی افزود  بدیهی است سازمان پست جمهوری اسلامی ایران با هماهنگی کارگروه راهبری دفاتر پیشخوان از طریق درگاه موجود بر فعالیت کانون و دفاتر پیشخوان نظارت می نماید و سایر دستگاه‌های خدمات دهنده از جمله شرکت پست جمهوری اسلامی ایران مجاز به مداخله در این امور نمی باشند.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم اسفند ۱۳۹۱ساعت 19:57  توسط مدير وبگاه  | 

دبیر کارگروه راهبری دفاتر پیشخوان خدمات دولت: واگذاری مسئولیت و وظایف مجری درگاه استانی به اداره کل پست استان مغایر شرح وظایف مصوب بوده و دریافت وجه ۴درصدحق مجری درگاه از سوی اداره پست استان، قابل پذیرش نمی باشد…

دبیر کارگروه راهبری دفاتر پیشخوان خدمات دولت در جواب استعلام  یکی از اعضا کارگروه پیشخوان خراسان رضوی درباره دریافت ۴% حق مجری درگاه نوشت برابر تبصره ۱ از بند ۲ ماده ۲ شرح وظایف مجری درگاه الکترونیک دفاتر پیشخوان خدمات دولت، مجری درگاه خدمات الکترونیک حق ارجاع و یا واگذاری تمام یا بخشی از وظایف تعیین شده به غیر را ندارد. وی در ادامه افزود واگذاری مسئولیت و وظایف مجری درگاه استانی به اداره کل پست آن استان مغایر شرح وظایف مصوب بوده و دریافت وجه ۴% حق مجری درگاه از سوی اداره پست استان، قابل پذیرش نمی باشد.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم اسفند ۱۳۹۱ساعت 19:54  توسط مدير وبگاه  | 

 جلسه کمیته فنی دفاتر پیشخوان استان و پیرو آن در جلسه کارگروه استان مصوب گردید نقل و انتقال ( تغییر نام) حقیقی به حقیقی و حقیقی به حقوقی تحت ضوابط ابلاغ کارگروه راهبردی کشور و رعایت ضوابط و مقررات جاری از سال ۹۲ آزاد میشود .اواخر فروردین ماه ضوابط و نحوه اقدام متعاقبا” در سایت انجمن برای متقاضیان اعلام خواهد گردید.

 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم اسفند ۱۳۹۱ساعت 13:19  توسط مدير وبگاه  | 

shahrdari

با توجه به پیگیری های انجام شده، دفاتر استان تهران بر اساس نامه شماره 80/1452017 مورخ 91/12/12 می توانند در واحد های مسکونی با موقعیت اداری فعالیت نمایند.
با استناد به این نامه انجمن های صنفی می توانند با هماهنگی شهرداری های استان خود نسبت به اقدام مشابه هماهنگ نمایند

+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم اسفند ۱۳۹۱ساعت 9:10  توسط مدير وبگاه  | 

نظر به انعقاد قرارداد شرکت تعاونی شمس بینالود با نمایندگی بیمه سامان شرایط ویژه و بسیار مناسبی جهت استفاده اعضای محترم شرکت تعاونی از بیمه نامه عمر، بیمه مسئولیت با ۲۵% تخفیف شخص ثالث بصورت اقساطی بدون سود بیمه بدنه بین ۲۵% تا ۷۵% تخفیف و اتش سوزی تا ۵۰% تخفیف مهیا شده است. همچنین شرایطی جهت فروش بیمه با کارمزد مناسب جهت دفاترنیزایجاد شده است . دفاتر محترم می توانند درخواست خود را از طریق شماره تماس ۸۹۰۰۲۷۱ اعلام فرمایند. ادامه مطلب … 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم اسفند ۱۳۹۱ساعت 8:50  توسط مدير وبگاه  | 

دفاتر اصفهان از امروز مجاز به دريافت كارمزد طبق جدول هاي  قبلي در خصوص ارائه خدمات تلفن ثابت مي باشند.

پورتال انجمن صنفی دفاتر پیشخوان استان اصفهان ضمن اعلام این خبر افزود: در مورد خدمات تلفن همراه دريافت هر گونه وجهي تا اطلاع ثانوي اكيداً ممنوع است.
لينك كارمزد تلفن ثابت

+ نوشته شده در  پنجشنبه هفدهم اسفند ۱۳۹۱ساعت 18:10  توسط مدير وبگاه  | 

بنا به استقبال دفاتر استان از توزیع کاغذ مرغوب A4  با قیمت مناسب به اطلاع میرساند

متقاضیان می توانند با مراجعه مستقیم به انجمن به صورت نقدی اقدام نمایند .

 تلفن تماس :   ۸۹۰۰۲۷۱

 

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم اسفند ۱۳۹۱ساعت 20:11  توسط مدير وبگاه  | 

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، با توجه به مصوبات کارگروه راهبری کشور و به منظور اعمال نرخ یکسان در شبکه دفاتر پیشخوان دولت، کمیته تعیین نرخ کارگروه راهبری در وزارت کشور و بر اساس بحث ها و بررسی های انجام شده؛ نرخ 34 خدمت برای سال 91 را مصوب و ابلاغ نمود.
بر اساس این نرخ نامه سقف نرخ تعیین شده در کشور با شاخص های استان تهران سنجیده شده فلذا از سقف تعیین شده نرخی بالاتر قابل ارائه نخواهد بود. همچنین حداقل نرخ خدمات قابل ارائه در این فرآیند از کف نرخ تعیین شده پایین تر نخواهد بود بر این اساس بین کف نرخ و سقف نرخ، کارگروه های استانی می توانند نرخ استانی را مصوب نمایند.
رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت در همین خصوص گفت: با توجه به تفاوت تعیین نرخ در استان های مختلف و تبعات این امر، از حدود شش ماه قبل کمیته تعیین نرخ زیر نظر کمیته تخصصی کارگروه راهبری در وزارت کشور تشکیل و با ایجاد الگویی برای نرخ گذاری، فرآیند یکسان سازی نرخ برای همه استان های کشور را تعیین نمود.
وی افزود: این نرخ برای سال 91 می باشد و در سال های آتی بر اساس نرخ تورم و سایر شاخص ها تغییر خواهد کرد.
عضو کارگروه راهبری کشور تصریح کرد: در عین حال در حال بررسی شاخص های تعیین نرخ هستیم وامیدواریم بتوانیم با نظر مشورتی کارشناسان در این حوزه، نرخ ها را به واقعیت های موجود نزدیک نماییم که بی شک این امر منجر به ارتقای سطح اقتصادی دفاتر خواهد شد.
فلاح افزود: لیست نرخ خدمات به زودی تدوین و در سایت کانون قرار خواهد گرفت و دفاتر ملزم به نصب نرخ مربوطه در محل دفتر و در معرض دید مشتریان خواهد بود
+ نوشته شده در  جمعه یازدهم اسفند ۱۳۹۱ساعت 10:42  توسط مدير وبگاه  | 

کلیه دفاتر شهری و روستایی استان های خراسان رضوی، خوزستان، سمنان و یزد دعوت می گردد نسبت به ثبت نام در فراخوان شناسایی دفاتر اقدام نموده و اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایند.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، فراخوان مذکور مربوط به ثبت سفارش برای محصولات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در دفاتر پیشخوان دولت اعم از شهری و روستایی می باشد و خدمات ارایه شده از سوی شرکت بر روی سامانه پیشخوان ارایه می گردد.
یادآوری می گردد با توجه به اینکه اطلاعات وارد شده از طریق سازمان بررسی شده و بازدید به عمل می آید، لذا هرگونه مغایرت متوجه مدیر دفتر پیشخوان می باشد.
مدت زمان فراخوان از ساعت 9 روز شنبه مورخ 91/12/5 تا ساعت 24 روز سه شنبه 91/12/8 می باشد.

ورود به صفحه ثبت نام

+ نوشته شده در  سه شنبه هشتم اسفند ۱۳۹۱ساعت 19:30  توسط مدير وبگاه  | 

فراخوان عضویت در شرکت تعاونی ییشخوان شمس بینالود ( در شرف تأسیس ) به استحضار کلیه دفاتر محترم می رساند به منظور شرکت در فراخوان مذکور (شرایط و مدارک عضویت و خرید سهام ) با تلفن ۸۹۰۰۲۷۱ تماس حاصل نمائید
+ نوشته شده در  سه شنبه هشتم اسفند ۱۳۹۱ساعت 18:20  توسط مدير وبگاه  | 

مدیران محترم دفاتر پیشخوان استان

با سلام و دعا

برابر دستور دبیر محترم کارگروه استان جناب آقای مهندس خلیلی و پیرو  هماهنگی و اعلام مدیر عامل محترم مخابرات استان، مدیران محترم دفاتر جهت دریافت کلیه معوقات چند ماهه حق الزحمه های خود حداکثر تا پایان هفته جاری به مناطق مخابراتی مربوطه خود مراجعه نمایند. همچنین از همکاران محترم انتظار میرود درصورت عدم پرداخت مطالبات در زمان فوق مراتب را جهت پیگیری بایسته به انجمن اعلام نمایند.

حسینی – رئیس انجمن صنفی استان

+ نوشته شده در  سه شنبه یکم اسفند ۱۳۹۱ساعت 21:1  توسط مدير وبگاه  | 

برابر پیگیری ها و تماس های مکرر همکاران محترم دفاتر از انجمن  نسبت به اعتراض به نحوه ثبت نام تحت عنوان سهام عدالت که اخیرا” اعلام گردیده و کارمزد دفاتر رسما”از سوی شرکت محترم پست استان اعلام نشده است لذا انجمن برابر وظیفه خود درحال بررسی لازم در خصوص شفافیت موضوع و تعیین سهم کارمزد منصفانه و منطقی دفاتر میباشد. بدیهی است نتایج متعاقبا” به اطلاع همکاران خواهد رسید. قابل توجه است با توجه به ابهام و سؤال در خصوص نحوه ارائه خدمات سهام عدالت ازهمکاران محترم  انتظار داریم برای انجام این خدمت با توجه به ابهامات جدی آن با انجمن صنفی هماهنگ نمایند.

جهت روئت نامه انجمن به  مدیرکل محترم دفتر فن آوری اطلاعات استانداری  اینجا کلیک کنید

+ نوشته شده در  سه شنبه یکم اسفند ۱۳۹۱ساعت 18:15  توسط مدير وبگاه  | 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان رضوی از اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان فراخوان عمومی واگذاری دفاتر پیشخوان دولت در استان، تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محسن مظفری اظهار کرد: پس از چند مرحله بررسی، از تعداد ۲ هزار و ۵۶ نفر شرکت کننده در این فراخوان، بر اساس اولویت های اعلام شده آیین نامه هیات وزیران و آمایش جمعیتی انجام شده، حدود ۶۰۰ نفر امتیاز لازم برای تصدی دفتر پیشخوان دولت را کسب نمودند.
وی با بیان اینکه از این تعداد حدود ۵۰ درصد، مربوط به شهرستان مشهد مقدس می باشد، اظهار امیدواری کرد: پس از استعلام و تایید لازم از مراجع ذی‌صلاح، تا پایان سال جاری اسامی نهایی اعلام و در طول دوره اجرای برنامه پنجم توسعه، واگذاری امور صورت گیرد.
رییس کارگروه دفاتر پیشخوان خراسان رضوی تصریح کرد: این اقدام بر اساس مواد قانونی برنامه پنجم توسعه کشور و همچنین با هدف ظرفیت سازی مناسب به منظور ارائه و دسترسی آسان مردم عزیز استان و زائران رضوی به خدمات هر چه مطلوب‌تر، انجام شده است
+ نوشته شده در  دوشنبه سی ام بهمن ۱۳۹۱ساعت 20:24  توسط مدير وبگاه  | 

با توجه به نزدیک شدن به پایان سال و افزایش مرسولات پستی، مدیران محترم نیاز پاکت و کارتن خود را حداکثر تا ۴۸ ساعت آینده با شماره ۸۹۰۰۲۷۱ اعلام فرمایند
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم بهمن ۱۳۹۱ساعت 20:53  توسط مدير وبگاه  | 

شرکت تعاونی جهت رفاه اعضاء محترم سوئیتهایی را در منطقه توریستی بابلسر از تاریخ ۱۵ اسفند ماه ۹۱ لغایت ۱۵ فروردین ۹۲ با قیمت مناسب برای اقامت عزیزان تدارک دیده  است  جهت اطلاعات بیشتر و رزرو با تلفن ۸۹۰۰۲۷۱ تماس حاصل فرمائید .

توجه اولویت رزرو بر اساس زمان تماس می باشد

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم بهمن ۱۳۹۱ساعت 20:52  توسط مدير وبگاه  | 

به نام خدا

برابر اعلام اداره پست جلسه توجیهی اداره پست ساعت ۱۶ روز۲۳/۱۱/۹۱برگرار می گرددحضور کلیه همکاران مسئول دفتر ومتصدی امورپستی الزامی است.

دستورکار:

۱-بررسی مسائل پستی

۲-سخنان سرگرد بهاری مسئول پلیس پیشگیری

۳- بررسی ایجاد دفاتر جدید لطفا مهر دفتر همراه داشته باشید

                                                                                                      علیرضا زارعی 

+ نوشته شده در  جمعه بیستم بهمن ۱۳۹۱ساعت 11:1  توسط مدير وبگاه  | 

ادامه مطلب »
+ نوشته شده در  چهارشنبه هجدهم بهمن ۱۳۹۱ساعت 13:4  توسط مدير وبگاه  | 

+ نوشته شده در  پنجشنبه دوازدهم بهمن ۱۳۹۱ساعت 19:43  توسط مدير وبگاه  | 

بسـمه تعالـی  

حضور محترم جناب آقای مهندس مظفری

معاونت محترم استانداری و رئیس کارگروه دفاتر پیشخوان استان

با سلام و دعا

        احتراما” با عنایت به اینکه کلیه دفاتر پیشخوان در سطح استان ۵ خدمت اصلی از جمله حدمات مخابرات شامل تلفن ثابت و همرا – برق – پست و گاز موظف به ارائه میباشند ،لذا تعدادی از دفاتر استان بویژه شهرستانها معترضند علیرغم پیگیری های مستمر، شرکت برق از ارائه این خدمت در برخی از دفاتر خودداری مینماید علیهذا در صورت صلاحدید متمنی است دستور فرمایند شرکت برق مانند سایر دستگاههای دیگر نسبت به ارائه این خدمت که مورد نیاز مردم شریف میباشد اقدام لازم معمول نماید.

                                                                                     اجرکم عند ا…

                                                                                     سید اسدا… حسینی

                                                                                  رئیس انجمن

رونوشت:

+ نوشته شده در  شنبه هفتم بهمن ۱۳۹۱ساعت 20:35  توسط مدير وبگاه  | 

دکتر بزرگيان : هيچ تعلق و انحصاري وجود ندارد

به گزارش روابط عمومي کانون سراسري،  دکتر بزرگيان معاون نوسازي و تحول اداري رياست جمهوري و رييس کميته تخصصي دولت الکترونيکي در جلسه کمیته تخصصی کارگروه راهبری و در مذاکره با نمايندگان بانک توسعه تعاون گفت: طي هفته جاري تفاهمنامه همکاري في مابين امضا خواهد شد و فعاليت بانک توسعه تعاون در دفاتر توسعه خواهد يافت.
همچنين مقرر شد تا با همکاري بانک مرکزي امتياز خدمات باجه بانکي نيز براي بانک توسعه تعاون مورد بررسي قرار گيرد.
در همين راستا سميع نماينده بانک توسعه تعاون در اين خصوص گفت: با همکاري وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعي پذيره نويسي تعاوني فراگير دفاتر پيشخوان دولت را به انجام رسانديم و در حال حاضر آمادگي توسعه خدمات در شبکه دفاتر پيشخوان دولت را داريم.
فلاح در حاشيه برگزاري جلسه کميته تخصصي کارگروه راهبري گفت: دفاتر هوشيار باشند و به منافع مقطعي توجه نکنند.
وي با بيان اينکه فعاليت هاي اصولي کانون کشوري که به همت اعضاي هيأت مديره در دست پیگیری است یک ساختار منسجم را با رویکرد منافع حداکثری برای دفاتر دنبال می کند فلذا دفاتر به منافع زودگذر که با هدف تخریب ساختارهای ایجاد شده به دفاتر تزریق می گردد توجه نکنند

+ نوشته شده در  شنبه هفتم بهمن ۱۳۹۱ساعت 19:56  توسط مدير وبگاه  | 

آغاز دومین مرحله توزیع کاغذ A4  توسط شرکت تعاونی پیشخوان شمس بینالود (در شرف تاسیس)

بنا به استقبال دفاتر استان از توزیع کاغذ مرغوب A4  با قیمت مناسب به اطلاع میرساند

متقاضیان می توانند با مراجعه مستقیم به انجمن به صورت نقدی اقدام نمایند .

قابل توجه است اولویت توزیع و تخفیف با اعضای شرکت تعاونی خواهد بود.

 تلفن تماس :   ۸۹۰۰۲۷۱

+ نوشته شده در  پنجشنبه پنجم بهمن ۱۳۹۱ساعت 14:42  توسط مدير وبگاه  | 

خبرگزاری فارس: ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از اول بهمن تمامی گوشی‌های موبایل قاچاق و فاقد طرح شبنم را از سطح بازار تلفن همراه کشور جمع‌آوری می‌کند.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از مجمع عالی واردات، رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به طرح جمع‌آوری گوشی‌های قاچاق و فاقد طرح شبنم در کشور اظهار داشت: به دلیل ساماندهی بازار تلفن همراه و جلوگیری از قاچاق گوشی موبایل که منجر به کاهش درآمدهای دولت شده این سازمان به طوری جدی به مقابله و برخورد با فعالان غیرقانونی در این حوزه می پردازد.

مهدی ابویی در این باره گفت: همزمان با اجرای این طرح تمامی گوشی‌های موجود در بازار که فاقد شبنم باشند به عنوان کالای قاچاق به شمار می آیند و از سطح بازار جمع‌آوری می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه این طرح باید از سال گذشته شروع می شد اما با درخواست های مکرر اتحادیه‌ها و فعالان این صنف با تعویق انجام شد اظهار داشت: هم اکنون اجرای طرح جمع آوری گوشی های قاچاق و فاقد شبنم از اول بهمن به صورت گسترده آغاز می‌شود و هیچ گونه تمدیدی در مورد تعویق این طرح نیز وجود نخواهد داشت.

ابویی با اشاره به کالاهای موجود دربازار که دارای طرح شبنم نیستند، افزود: آن دسته از فعالان بازار و فروشندگانی که کالاهای از قبل خریداری شده با برگه سبز گمرکی دارند اما فاقد طرح شبنم هستند نیز می توانند با مراجعه به اتحادیه های مربوطه به دریافت کد رهگیری اقدام کنند تا کالاهای آنان در لیست گوشی‌های فاقد طرح شبنم قرار نگیرد.

در همین حال رییس شبکه بازرسی, نظارت مردمی کارگروه تلفن همراه با اشاره به اجرای نهایی این طرح افزود: طرح جمع‌آوری گوشی‌های قاچاق که باید از آبان ماه سال گذشته اجرا می‌شد به دلیل مخالفت‌های واردکنندگان و پخش کنندگان عمده این کالا به تعویق افتاد.

مهدی عبقری دراین باره گفت: هم زمان با اجرای طرح جمع‌آوری گوشی‌های قاچاق و فاقد طرح شبنم که از سوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از اول بهمن در بازار تلفن همراه کشور اجرا می‌شود جایی برای سودجویان موبایل باقی نمی‌ماند.

وی با اشاره به اینکه اجرایی شدن این طرح به منظور حمایت از مصرف کنندگان و جلوگیری از توزیع و فروش اجناس قاچاق و تقلبی صورت می گیرد افزود: مجمع عالی واردات موبایل از سال گذشته حمایت همه جانبه خود را به منظور کاهش قاچاق این کالای ارتباطی و دیجیتالی اعلام کرده چرا که درصورت تامین نیاز بازار توسط فعالان قانونی شاهد حذف هرگونه کلاهبرداری و سودجویی از مصرف کنندگان خواهیم شد.

وی با اشاره به جمع آوری گوشی‌های موبایلی که فاقد طرح شبنم هستند نیز افزود: در شرایط فعلی که سهم بالایی از بازار تلفن همراه کشور به فعالان غیرقانونی این حوزه اختصاص یافته اجرای این طرح بیش از گذشته محسوس می‌شود چرا که همزمان با کمرنگ شدن قاچاق گوشی تلفن همراه میزان واردات قانونی موبایل به کشور افزایش می یابد که در پی آن شاهد افزایش درآمدهای گمرکی جمهوری اسلامی ایران و همچنین ایجاد اطمینان خاطر در مصرف کننده نیز می شویم.

مهدی عبقری رییس شبکه بازرسی, نظارت مردمی کارگروه تلفن همراه با اشاره به افزایش واردات گوشی‌های قانونی طرح شبنم دار به کشور افزود: همزمان با اجرای طرح جمع‌آوری گوشی‌های قاچاق از بازارمصرف کنندگان نهایی می توانند با اطمینان خاطر به خرید این کالای دیجیتالی و ارتباطی بپردازند چرا که طرح شبنم نصب شده روی این کالاها اصالت واقعی کالا و شرکت واردکننده قانونی را نمایش می‌دهد.

وی همچنین از تمامی فروشندگان و مسوولان اتحادیه صوتی و تصویری تلفن همراه کشور خواستار همکاری همه جانبه در این زمین شد تا  بازار تلفن همراه کشور که بالغ بر 80 میلیون مشترک دارد عاری از هرگونه قاچاق و گوشی‌های تقلبی شود.
+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم بهمن ۱۳۹۱ساعت 7:46  توسط مدير وبگاه  | 

توزیع کاغذ copimax A4  درجه یک و استاندارد به قیمت تعاونی از طریق شرکت تعاونی شمس بینالود (در شرف تأسیس) با تخفیف ویژه برای اعضای شرکت تعاونی

 تلفن تماس ۸۹۰۰۲۷۱

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم بهمن ۱۳۹۱ساعت 7:39  توسط مدير وبگاه  | 

محمود احمدی نژاد رییس جمهوری در حکمی سید مجتبی شفیعی را به عنوان جانشین محمد رویانیان به ریاست ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت منصوب کرد
+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم بهمن ۱۳۹۱ساعت 7:38  توسط مدير وبگاه  | 

تعداد محدودی دستگاه خودپرداز به دفاتر پیشخوان خدمات دولت به صورت پیش فروش سه ماهه و اجاره به شرط تملیک واگذار می گردد.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، با توجه به تلاش های صورت گرفته فاز سوم فراخوان دستگاه های خودپرداز از روز دوشنبه مورخ 91/11/2 آغاز می گردد. لذا از کلیه دفاتر پیشخوان دولت متقاضی در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، گیلان، خراسان رضوی و خراسان شمالی دعوت می گردد حداکثر تا روز پنج شنبه مورخ 91/11/12 نسبت به شرکت در فراخوان مذکور اقدام نمایند.
مهلت تکمیل پرونده 5 روز پس از ثبت نام خواهد بود و اولویت واگذاری، براساس زمان ثبت نام و تکمیل پرونده می باشد.
مزایای این طرح به قرار زیر است:
1 - دفاتر مشارکت کننده در این روش جهت اتصال به سوئیچ بانکی پیشخوان نیاز به پرداخت هزینه اتصال ندارند. 
2 - کارمزد پرداختی به دفاتر از محل تراکنش برای طرح پیش فروش سه ماهه به مدت 12 ماه 60 درصد بوده و پس از آن 50 درصد خواهد شد.
3 - کارمزد پرداختی به دفاتر محل تراکنش برای طرح اجاره به شرط تملیک به مدت 12 ماه 55 درصد بوده و پس از آن 50 درصد خواهد شد.
4 - زمان واگذاری دستگاه 90 روز کاری پس از تکمیل پرونده خواهد بود.

لازم به توضیح است که دستگاه های مذکور در دو نمونه دیواری (NCR m86) و سالنی (NCR m77)  می باشد.
همچنین لازم به ذکر است استان های شرکت نموده در فراخوان فاز اول و دوم (استان های تهران، البرز، قزوین، کرمانشاه، اصفهان، مازندران، فارس، کردستان ، قم و یزد) نیز می توانند در فراخوان فاز سوم شرکت نمایند.
دفاتر می توانند جهت شرکت در فراخوان فرم ثبت نام زیر را تکمیل نموده و به شماره نمابر 02188730129 ارسال نموده و یا به آدرس الکترونیکی pr@epishkhan.org آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید  ایمیل نمایند تا شرایط واگذاری برای آنها ارسال گردد.

فرم ثبت نام

+ نوشته شده در  دوشنبه دوم بهمن ۱۳۹۱ساعت 21:10  توسط مدير وبگاه  | 

بسـمه تعالـی 

مدیران محترم دفاتر پپیشخوان استان

با سـلام و دعـا

           بدینوسیله به اطلاع می رساند با توجه به تعیین چارچوب وظائف دفاتر پیشخوان در آئین نامه و نیز مفاد قرارداد منعقده فی مابین دفاتر و دستگاههای تأمین کننده ، دقیقا” تعریف و مشخص گردیده لذا خرید و فروش هر نوع لوازم جانبی و فروشگاهی تحت هر عنوان در دفاتر پیشخوان مجاز نمی باشد بدیهی است در صورت مشاهده برابر مقررات جاری اتحادیه صنف مربوطه قابل پیگرد خواهد بود. قابل ذکر است فروش سیم کارت اپراتورهای مجاز از نظر سازمان تنظیم مقررات از جمله همراه اول -  ایرانسل و رایتل بلامانع میباشد.

                                                                                     اجرکم عند ا…

                                                                                 سید اسد ا… حسینی

                                                                                    رئیس انجمن

رونوشت:

- جناب آقای مهندس خلیلی مدیر کل محترم دفتر فن آوری اطلاعات استانداری عطف به نامه شماره ۳۷۲۰/۶۴/۳۸ مورخه ۲۸/۱۰/۹۱ جهت استحضار

- جناب آقای مهندس تقی آبادی رئیس محترم کمیته نظارت دفاتر پیشخوان استان جهت استحضار

+ نوشته شده در  شنبه سی ام دی ۱۳۹۱ساعت 19:33  توسط مدير وبگاه  | 

بسـمه تعالـی  

حضور محترم جناب آقای مهندس مظفری

معاونت محترم استانداری و رئیس کارگروه دفاتر پیشخوان استان

با سلام و دعا

        احتراما” با عنایت به اینکه کلیه دفاتر پیشخوان در سطح استان ۵ خدمت اصلی از جمله حدمات مخابرات شامل تلفن ثابت و همرا – برق – پست و گاز موظف به ارائه میباشند ،لذا تعدادی از دفاتر استان بویژه شهرستانها معترضند علیرغم پیگیری های مستمر، شرکت برق از ارائه این خدمت در برخی از دفاتر خودداری مینماید علیهذا در صورت صلاحدید متمنی است دستور فرمایند شرکت برق مانند سایر دستگاههای دیگر نسبت به ارائه این خدمت که مورد نیاز مردم شریف میباشد اقدام لازم معمول نماید.

                                                                                     اجرکم عند ا…

                                                                                     سید اسدا… حسینی

                                                                                  رئیس انجمن

+ نوشته شده در  شنبه سی ام دی ۱۳۹۱ساعت 19:31  توسط مدير وبگاه  | 

انجمن طی نامه اعتراضی به اجرائی شدن فراخوان از ریاست محترم کارگروه استان تقاضای دستور توقف افزایش دفاتر با توجه به نامناسب بودن شرایط گردید
+ نوشته شده در  شنبه سی ام دی ۱۳۹۱ساعت 19:27  توسط مدير وبگاه  | 

هوالحق

۱۸/۱۰/۱۳۹۱

اعلامیه مهم و فوری اعضاء هیئت مدیره شرکت سهامی نوین ارتباط سورنا مهر

مدیران محترم دفاتر پیشخوان دولت ،سهامداران گرامی و کاربران عزیز پورتال شرکت

با سلام واحترام :

با توجه به استعفای ناگهانی جناب آقای مکرمی پور از ریاست هیئت مدیره شرکت با ارسا ل پیامک به اعضاء و عدم حضور ایشان در جلسات که مؤید این موضوع میباشد که در پی آن آقای ریخته گر بعنوان ریاست هیئت مدیره انتخاب شدند.با گذشت  مدت کوتاهی به دلیل عدم پیگیری مدیر عامل برای ثبت قانونی تغییرات مجمع عمومی(تغییرات بازرس) و هیئت مدیره(تغییرات سمت اعضاء)و همچنین مشکلات لاینحل در اجرائیات شرکت وغیبت طولانی و بی اطلاع آقای کرمانی پور(مدیر عامل) آقای ریخته گر از سمت خود استعفا ء نمودند.علی ایحال پیرو صورتجلسه مورخ ۰۵/۱۰/۹۱ هیئت مدیره و مصوبات آن برای اعلام تعطیلی موقت وتوقف امور اجرائی ، مالی و… شرکت و همچچنین اعلام آن به مدیران وکاربران پورتال و پرسنل دفاتر و جلو گیری از هرگونه ثبت نام  جدید حضوری یا پورتال  شرکت  وجلوگیری از واریز هر گونه وجه به حساب های شرکت و مسدود نمودن کلیه حسابهای شرکت وغیره  مربوط به آن و عدم برداشت یا استفاده از دارائی های شرکت تا تصمیم ومصوبات مجمع عمومی آاینده و همچنین درج آگهی دعوت اعضاء و تشکیل مجمع عمومی در اسرع وقت با شرایط ممکن و قانونی…

بدینوسیله از کلیه سهامداران ، مدیران و پرسنل دفاتر و کاربران پورتال شرکت سورنامهر خواهشمند است با توجه به تعطیلی موقت شرکت سورنا مهر از هرگونه همکاری ، فعالیت ،ثبت یا خرید اینترنتی ،الکترونیکی و حضوری در هر محل یا پورتالی به نام سورنا مهر یا وابسته به آن خودداری نمایند .ضمنا” از انجمن صنفی محترم استان در خواست می گردد اعلامیه فوق را به جهت جلوگیری از تضییع حقوق دفاتر و کاربران شرکت از طریق سایت رسمی انجمن اطلاع رسانی نماید.

حاضرین جلسه(موافقین با اکثریت آراء)

۱-محمود ریخته گر   ۲-جواد نیک کردار    ۳-محمد رضا عرفانی    ۴-ابوطالب لطیفی

غایبین جلسه:  خانم حجی آبادی

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم دی ۱۳۹۱ساعت 9:16  توسط مدير وبگاه  | 

با سلام

پیرو نامه۱۰۳۵/۴۳۳۰۵ اداره پست کلیه دفاتر نسبت به نصب نرم افزارجدید ونرخنامه سریعا اقدام فرمایید

انجمن صنفی دفاتر

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم دی ۱۳۹۱ساعت 20:24  توسط مدير وبگاه  | 

  قابل توجه دفاتر پیشخوان استان

با سلام و دعا

دفاتری که قرارداد با ادارات – سازمانها– بانکها و شرکتها برای جمع آوری مرسولات پستی داشته اند لازم است ظرف حداکثر یک هفته نسبت به تکمیل جدول ذیل اقدام و به نمابر انجمن با شماره ۸۶۷۲۸۹۷ ارسال نمایند ، بدیهی است در صورت عدم ارسال موارد اعلامی هیچگونه اقدامی برای از سرگیری کار آنها صورت نخواهد گرفت .

انجمن صنفی دفاتر پیشخوان استان

ردیف

نام شهرستان

شماره مجوز دفتر

تاریخ یا مدت قرارداد جمع آوری مرسولات

نام محل جمع آوری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                          نام و نام خانوادگی

مهر و امضاء

+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم دی ۱۳۹۱ساعت 18:3  توسط مدير وبگاه  | 

باسلام

پیرو تماس تلفنی اداره دارایی تا ساعت ۶ بعدازظهر۱۶/۱۰/۹۱فرصت دارید اظهارنامه مالیاتی ارزش افزوده سه ماهه سوم سال۹۱ رابه آقای عبدالعظیمی ارائه ورسید دریافت دارید.

                                                                                                        علیرضا زارعی

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۱ساعت 18:42  توسط مدير وبگاه  | 

تعاونوا علی البر و التقوی

قابل توجه مدیران محترم دفاتر نیشابور(فرصت مهم)

با عنایت به اینکه دفاتر پیشخوان برای انجام امور خود و رفاه حال همکاران عزیز تأسیس شرکت تعاونی ضروری بوده که خواسته به حق همکاران را با ایجاد این شرکت عینیت بخشد، لذا شرکت تعاونی دفاتر پیشخوان استان با نام پیشخوان شمس بینالود  با اهداف ذیل در شرف تأسیس است:

برابر ماده ۲ اساسنامه :

۱-   ترویج و تحکیم مشارکت ، همکاری و تعاون عمومی

۲-   تأمین نیازهای مشترک اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی اعضاء و کمک به تحقق عدالت اجتماعی

۳-   تأمین نیاز مصرفی ، رفاهی ، فرهنگی و ورزشی شخصی و خانوادگی اعضاء

۴-   تأمین نیازهای حرفه ای و شغلی اعضاء

از کلیه مدیران محترم دفاتر جهت عضویت در شرکت تعاونی دعوت بعمل می آید.

لازم به ذکر است برای رعایت رفاه عمومی دفاتر در این مرحله فراخوان شرایط ویژه تا تاریخ ۲۱/۱۰/۹۱ جهت عضویت در نظر گرفته شده است لذا جهت هرگونه اطلاعات بیشتر میتوان با شماره های ۸۹۰۰۲۷۱ و ۸۹۰۰۲۷۳ انجمن استان تماس حاصل فرمائید.

هیئت مؤسس شرکت تعاونی پیشخوان شمس بینالود

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۱ساعت 18:33  توسط مدير وبگاه  | 

همکاران گرامی

باسلام

پیرو جلسه کارگروه برگزار   شده درمحل فرمانداری مقررگردید

۱-کلیه دفاتر که نسبت به دریافت قبوض اقدام مینمایند نسبت به پرفراژ قبض و دادن رسید به ارباب رجوع اقدام نمایند

۲-وضعیت دفاتر از نظر نظافت ووضع ظاهری درسطح مطلوبی قرار ندارد که بایستی این مهم توسط مدیران محترم بر طرف گردد.

                                                                                       علیرضا زارعی 

+ نوشته شده در  دوشنبه یازدهم دی ۱۳۹۱ساعت 11:12  توسط مدير وبگاه  | 

همکاران گرامی

باسلام

پیرو تماس تلفنی اداره پست کلیه دفاتر متقاضی تبلیغات بر روی رسیدهای پیشتاز سریعا به آقای زاهدی مراجعه فرمایید                        علیرضا زارعی

+ نوشته شده در  دوشنبه یازدهم دی ۱۳۹۱ساعت 10:56  توسط مدير وبگاه  | 

با عنایت به اینکه مبحث مجری درگاه تا تعیین تکلیف رسمی و اصولی قابل اجرا نمی باشد لذا … ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه سوم دی ۱۳۹۱ساعت 14:10  توسط مدير وبگاه  | 

برای پذیرش عضویت متعاقبا” اطلاع رسانی خواهد شد
+ نوشته شده در  یکشنبه سوم دی ۱۳۹۱ساعت 14:8  توسط مدير وبگاه  | 

با توجه به درخواست های مکرر دفاتر در خصوص بیمه تکمیل درمان؛ طبق تفاهم به عمل آمده با بیمه ایران، کلیه مدیران دفاتر شهری و روستایی، کارمندان و خانواده های آنها می توانند با پرداخت هزینه ای مناسب، تحت پوشش بیمه تکمیل درمان بیمه ایران قرار گیرند. 

به گزارش ستاد بیمه پیشخوان، با توجه به اینکه لیست به صورت گروهی تنظیم و ارسال می گردد، تخفیفات مناسبی برای دفاتر از سوی بیمه در نظر گرفته شده و سقف تعهدات بیمه نیز مناسب می باشد.
دفاتر پیشخوان می توانند برای ثبت نام به پورتال کشوری دفاتر به نشانی www.epishkhan.ir  مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم الکترونیکی حداکثر تا روز یکشنبه مورخ 91/10/10 اقدام نمایند.
لازم به ذکر است مهلت یاد شده تمدید نمی گردد

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم آذر ۱۳۹۱ساعت 7:57  توسط مدير وبگاه  | 

با همکاري کارگروه راهبري کشور، وزارت جهاد کشاورزي و کانون کشوري دفاتر پيشخوان خدمات دولت؛ دستورالعمل اجرايي خدمات قابل ارائه به شبکه دفاتر پيشخوان دولت تدوين و از سوي معاون وزير جهاد کشاورزي به بخش هاي مختلف وزارت جهاد کشاورزي جهت اجرا ابلاغ گرديد.

به گزارش روابط عمومي کانون سراسري، در اين سند که پس از تلاش هاي مستمر کارشناسان وزارت جهاد کشاورزي و کانون کشوري و تحت حمايت کميته تخصصي کارگروه راهبري کشور به اجرا درآمد، در فاز نخست 200 خدمت قابل واگذاري به شبکه دفاتر پيشخوان دولت، احصاء و فرآيندهاي آن تدوين گرديد. در همين راستا بخش فن آوري اطلاعات کانون کشوري با الکترونيکي کردن 70 خدمت در فاز اول، نسبت به عملياتي نمودن ارائه خدمات از طريق پورتال مديريت متمرکز الکترونيک کانون (پورتال کشوري) ، شرايط را براي واگذاري خدمات معين نموده است.
علي فلاح رييس کانون کشوري دفاتر پيشخوان خدمات دولت با اشاره به اينکه 70 خدمت مذکور، بخشي از 200 خدمت اعلام شده در مصوبه کميته تخصصي کارگروه راهبري مي باشد، گفت: منتظر نظرات نهايي بخش کارشناسي جهادکشاورزي در اين خصوص هستيم و به زودي اين خدمات به صورت کشوري به شبکه دفاتر پيشخوان ارائه خواهد شد که بيشترين ترافيک اين خدمات در بخش حاشيه شهرها، شهرستان هاي کوچک و بخش روستايي خواهد بود.
فلاح افزود: با توجه به سخنان دکتر بزرگيان و مصوبات کارگروه راهبري کشور در خصوص الحاق دفاتر روستايي به پيشخوان دولت، تلاش خواهيم کرد تا اين شبکه بزرگ و يکپارچه را به آستانه اقتصادي شدن برسانيم.
رييس کانون کشوري دفاتر پيشخوان دولت تصريح کرد: تمامي 18000 دفتر پيشخوان اعم از شهري و روستايي مورد توجه مجموعه مي باشد و اميدواريم هرچه زودتر با حمايت هاي کارگروه راهبري کشور بتوانيم اين مجموعه عظيم را به ثبات اقتصادي برسانيم. 
وی ادامه داد: شرایط اختصاصی دفاتر ارائه کننده خدمات در حال هماهنگی و تدوین با وزارت جهاد کشاورزی می باشد که به زودی به کارگروه های استانی ابلاغ خواهد شد.

sadrosadat-bozorgian     sadrosadat-ostanha

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم آذر ۱۳۹۱ساعت 7:54  توسط مدير وبگاه  | 

نوشته شده توسط بدیهی   
دوشنبه, 27 آذر 1391 ساعت 16:36

 report

شرکت مخابرات بدون هماهنگی اقدام به کاهش و خروج سرویس هایش از مجموعه خدمات دفاتر پیشخوان مي كند.

به گزارش عصر ارتباط، علی فلاح رئیس کانون انجمن‌های صنفی دفاتر پیشخوان دولت با اعلام این خبر، افزود: «شرکت مخابرات که موظف به عرضه دو خدمت اصلی خود در زمینه تلفن ثابت و همراه با خدمات زیرمجموعه‌اش به دفاتر پیشخوان شهری و روستایی شده بود، اکنون بدون هماهنگی اقدام به کاهش و خروج سرویس‌هایش کرده و علاوه بر این خدماتش را به بهانه‌های مختلف از طریق پایگاه‌های موازی خود عرضه می‌کند.»
این‌جا منظور از پایگاه‌های موازی، شرکت خدمات اول است که از پایان سال 88  به ارائه‌ خدمات امور مشترکین همراه اول به صورت شبانه‌روزی و غیرحضوری می‌پردازد.
داوود زارعیان، مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات ایران با اشاره به این‌که مخابرات پایه‌گذار دفاتر پیشخوان است، افزود: «دفاتر پیشخوان نوادگان دفاتر امور مشترکین تلفن همراه است که مخابرات به‌طور مستقل نسبت به ایجاد آن‌ها اقدام کرده است و پس از این‌که دفاتر امور مشترکین را به دفاتر ارتباطی توسعه دادیم تا خدمات تلفن ثابت را نیز از این مجرا به مردم ارائه کنیم، این دفاتر به پیشخوان دولت تبدیل شدند.»
او همین‌طور با بیان این‌که دفاتر پیشخوان قادر نیستند، برخی از خدمات مورد انتظار را به مشتریان ارائه کنند و در این راستا ما خودمان وارد عمل شدیم، افزود: «دفاتر امکانات توزیع قبوض یا امکان ارائه خدمات اختصاصی و دادن سیم‌کارت جلوی در منازل مشتریان را در اختیار ندارند اما اینها خدماتی است که از سوی مشتریان تقاضا می‌شود و ما باید فکری برای آن می‌کردیم.»
زارعیان در ادامه با بیان این‌که مخابرات از زمره حامیان دفاتر پیشخوان محسوب می‌شود، قطع ارائه خدمات به دفاتر از سوی مخابرات را تکذیب کرد و افزود: «قصد گرفتن خدمات از دفاتر را نداریم و در صورت بروز مسئله‌ای نیز آمادگی رسیدگی به شکایت‌های دفاتر را داریم.»

ماجرا به این‌جا ختم نمی‌شود
به گفته فلاح، تنها شرکت مخابرات نیست که با ایجاد شرکت‌های واسط به صورت موازی اقدام به ارائه خدماتی می‌کند که از نظر قانونی باید به دفاتر پیشخوان واگذار شود بلکه برخی از دستگاه‌های دولتی نیز نسبت به ارائه خدمات‌شان همکاری لازم را ندارند.
فلاح حقیقی با اعلام این‌که کار به جایی رسیده که دفاتر مورد تهدید قرار می‌گیرند، افزود: «یکی از ارگان‌های دولتی که طبق مصوبه شوراي اداری موظف به ارائه 32 خدمت جدید به دفاتر است از طریق یک شرکت واسطه دفاتر را تهدید می‌کند که اگر

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم آذر ۱۳۹۱ساعت 7:50  توسط مدير وبگاه  | 

نخستین شبکه اینترنت پرسرعت محلی رایگان با نام تجاری وایمو - wimo - در کشور راه اندازی شد.
به گزارش مهر، وایمو نخستین شبکه اینترنت پرسرعت و بی سیم محلی رایگان است که هم اکنون و پس از گذراندن فاز آزمایشی در چند نقطه تهران به صورت رسمی راه اندازی و همزمان با برگزاری هجدهمین نمایشگاه الکامپ به عموم معرفی شد.

این فناوری در حال حاضر در نقاط مختلف شهر تهران و اماکن عمومی از جمله سینماها، مراکز خرید، فرهنگسراها، سرای محلات، پایانه های مسافربری، کتابخانه ها، بانک ها، دفاتر خدمات الکترونیک و مترو راه اندازی شده است.

این سرویس به مشترکان این امکان را می دهد که از طریق موبایل، لپ تاپ، تبلت و یا هر دستگاه مجهز به فناوری وای فای - wifi - به اینترنت متصل شوند.

ناصر اصفهانی مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین نت که این سرویس را برای نخستین بار در کشور عرضه کرده در جمع خبرنگاران از جمله مزیتهای این سرویس را اتصال آسان و رایگان به روش وای فای و استفاده از یک حساب کاربری در کل شبکه و عدم نیاز به مودم و نرم افزار عنوان کرد.

وی گفت : مشترکان برای استفاده از این سرویس باید واژه وایمو "wimo " را به شماره 30009466 از طریق موبایلشان پیامک و پس از مدت کوتاهی نام کاربردی و رمز عبور برای استفاده از سرویس اینترنت را دریافت کنند.

اصفهانی با تاکید براینکه پس از این مرحله، مشترک وای فای دستگاه خود را روشن کرده و از فهرست شبکه های بی سیم، wimo را انتخاب و نام کاربری و رمز عبور خود را از طریق مرورگر وب وارد می کند، ادامه داد: این سرویس برای موارد ضروری و استفاده کوتاه کاربران راه اندازی شده است و استفاده از آن تا یک ساعت به صورت رایگان است؛ اما چنانچه کاربران بخواهند بیش از این از اینترنت استفاده کنند لازم است که کارت شارژ این سرویس را از مراکز معتبر و یا پایگاه اینترنتی وایمو به نشانی www.wimo.ir  دریافت کنند.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و پنجم آذر ۱۳۹۱ساعت 20:33  توسط مدير وبگاه  | 

 ahmadinezhad

محمود احمدی نژاد گفت: پست بانک و پست باید واگذار شود و یک شرکت زیرساخت می‌ماند و یک کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که در مرکز دیگری ادغام خواهد شد و بر طبق فرمان مقام معظم رهبری مرکزی به نام مرکز فضای مجازی ایجاد شده است.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و پنجم آذر ۱۳۹۱ساعت 20:5  توسط مدير وبگاه  | 

 توجه به توافق انجام شده کانون کشوری با شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی و پیگیری های انجام شده طی نه ماه گذشته و حمایت های کارگروه راهبری کشور؛ در فاز اول ثبت نام و توزیع فرآورده های نفتی به شبکه دفاتر پیشخوان دولت واگذار شد.
+ نوشته شده در  شنبه بیست و پنجم آذر ۱۳۹۱ساعت 20:3  توسط مدير وبگاه  | 

نوشته شده توسط بدیهی   
دوشنبه, 20 آذر 1391 ساعت 15:03

 khabare fori

پیرو تماس های مکرر تعدادی از انجمن های استانی مبنی بر "قطع شبکه ارتباطات سیار بسیاری از دفاتر به خاطر وصل خطوط حجاج قبل از انتقال سند تغییر نام" ، رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان امروز دوشنبه مورخ 91/9/20 جلسه فوری جهت پیگیری مطلب مذکور با اداره مشترکین ارتباطات سیار برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، با توجه به بررسی هایی که در ارتباطات سیار صورت گرفته بود مقرر گردید:
1 - کلیه دفاتری که یک خط وصل نموده اند تا پایان وقت اداری امروز دوشنبه مورخ 91/9/20 سرویس آنها برقرار گردد.
2 - دفاتری که دو یا سه خط وصل نموده اند، در روز چهارشنبه مورخ 91/9/22 سرویس آنها برقرار گردد.
3 - دفاتری که چهار الی پنج خط وصل نموده اند در روز شنبه هفته آتی مورخ 91/9/25 سرویس آنها برقرار می گردد.
4 - جهت آندسته از دفاتری که بیش از پنج خط وصل نموده اند طی هفته آینده تصمیم گیری خواهد شد.
لازم به ذکر است عمده موارد قطع سرویس، مربوط به دفاتری بوده یک خط وصل نموده بودند

+ نوشته شده در  دوشنبه بیستم آذر ۱۳۹۱ساعت 20:6  توسط مدير وبگاه  | 

از ساعت هشت شب گذشته نرخ خدمات پستی به طور متوسط چهل درصد افزایش پیدا کرد. این اقدام بدون هرگونه اطلاع رسانی و در ابهام انجام گرفته است.

به نظر می رسد همزمانی تودیع و معارفه ی وزیر جدید ارتباطات و فناوری اطلاعات فرصتی را برای شرکتهای تابعه این وزارت ایجاد کرده است که برخی تصمیماتی که در زمان حضور وزیر قادر به اجرای آن نبودند را در این فرصت به مرحلۀ اجرا درآورند.

به گفتۀ دفاتر بخش خصوصی، سیستم شرکت پست شب گذشته با بخشنامۀ اداره کل مهندسی عملیات پستی بروز رسانی شد و نرخ خدمات پستی بدون ابلاغ و اعلان رسمی و اطلاع رسانی قبلی افزایش یافت

+ نوشته شده در  دوشنبه بیستم آذر ۱۳۹۱ساعت 11:28  توسط مدير وبگاه  | 

معاون نوسازی معاونت توسعه ریاست جمهوری گفت: برای الحاق دفاتر ICT روستایی به دفاتر پیشخوان دولت، قرار است با ارائه تسهیلاتی که به مرور بازپرداخت شود، مالکیت دفاتر از وزارت ارتباطات به بخش خصوصی منتقل شود.

احمد بزرگیان در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به این سؤال که دفاتر خدمات ارتباطی روستایی برای بهبود شرایط شغلی خود در انتظار الحاق به دفاتر پیشخوان دولت هستند، تکلیف این الحاق چه شد، اظهار داشت: دفاتر ICT روستایی و شهری هم‌اکنون جزء دفاتر پیشخوان دولت محسوب می‌شوند.
معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری افزود: اما با توجه به اینکه مالکیت دفاتر ICT در اختیار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است، مالکیت باید به بخش خصوصی منتقل شود.
وی ادامه داد: برای انتقال مالکیت از دولت به بخش خصوصی نیز لازم است تسهیلاتی ارائه شود تا دفتر به مالکیت فرد درآید؛ صاحب دفتر به دولت بدهکار شود و به مرور بدهی خود را پرداخت کند.
بزرگیان گفت: در این خصوص تاکنون چندین جلسه در وزارت ارتباطات و معاونت توسعه ریاست‌جمهوری برگزار شده و امیدواریم به زودی مراحل اجرای این کار نهایی شود.
معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری در پاسخ به این سؤال که تسهیلات از سوی چه نهادی پرداخت خواهد شد، گفت: قرار است تسهیلات از طریق بانک ارائه شود.

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم آذر ۱۳۹۱ساعت 21:35  توسط مدير وبگاه  | 

همراه اول سیم کارت های دائمی و اعتباری غیرفعال مشترکان شبکه خود را سلب امتیاز می کند.

سینا- همراه اول باتوجه به عدم تایید خرید رنج جدید از سوی سازمان تنظیم مقررات و در نتیجه محدودیت های نامبرینگ به عنوان راهکار کوتاه مدت تصمیم به بازیابی شماره های غیرفعال گرفته است.

شماره های غیرفعال خطوطی هستند که در وضعیت سلب امتیاز قرار دارند یا مشترکانی که ۱۲ ماه اعمال شارژ نداشته اند.
این طرح در دو گام انجام خواهد شد که گام اول آن تخلیه خطوط در وضعیت سلب امتیاز است بطوریکه در این گام ابتدا تمامی شماره هایی که در وضعیت سلب امتیاز قرار دارند تخلیه ولی در صورت مراجعه و شکایت مشترک طی یک ماه یعنی تا پایان روز ۱۵ دی ماه ۹۱ بازگرداندن شماره امکان پذیر خواهد بود.
گام دوم تخلیه شماره هایی است که ۱۲ ماه اعمال شارژ نداشته‏اند بطوریکه در این مرحله ابتدا به مشترکینی که ۱۲ ماه اعمال شارژ نداشته اند پیامک اخطار داده خواهد شد و مشترکینی که تمایل به حفظ شماره خود را دارند می توانند از دو طریق اعمال شارژ یا ارسال پیامک بدون متن به ۸۰۲۱ نسبت به حفظ شماره خود اقدام کنند.
شرکت ارتباطات سیار ایران، پس از اتمام مهلت اعلام شده، لیستی از مشترکین همراه اولی که تمایل به حفظ مالکیت نداشته اند، تهیه و به ترتیب اولویت قطع دوطرفه، قطع یکطرفه و فعال نسبت به واگذاری خطوط اقدام خواهد

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم آذر ۱۳۹۱ساعت 21:27  توسط مدير وبگاه  | 

برای دیدن تصویر، لطفاً کلیک راست کنید.

شرکت ارتباطات سیار با تغییر مدل ارائۀ خدمات به مشترکین، پروژۀ محدود نمودن و در نهایت حذف دفاتر خصوصی موسوم به امور مشترکین تلفن همراه در سطح کشور کلید زد.

 

 

شنیده شده این شرکت در بخشنامه ای اعلام کرد: از این پس سیستم خدمات مشترکین همراه اول تنها در صورتی برای انجام خدمات تغییر نام، تغییر آدرس و تعویض سیمکارت باز خواهد بود که با درخواست دفتر، همراه اول کد امنیتی یکبار مصرفی را به تلفن همراه مشترک ارسال و سپس آن را را از مشترک دریافت نموده و در سیستم وارد می کند. در صورت تایید کد، امکان ارائۀ خدمات به مشترک مذکور برقرار می شود. این کد به صورت پیامک روی سیمکارت مشترک ارسال می شود. در برخی خدمات هم رمز دوم کاربرد خواهد داشت.

در این صورت، مشترکانی که سیمکارت خود را مفقود یا نیاز به تعویض آن دارند باید این رمز را از دفاتر مشترکین شرکت مخابرات (مراکز تلفن ثابت) دریافت دارند.

مراکز این شرکت در جلساتی با مسوولین دفاتر، این بخشنامه را توجیه و در اختیار آنان قرارداده اند.

با افزایش یک مرحله کنترل که هم اکنون در اپراتور رقیب (ایرانسل) پیاده سازی شده، همانند ایرانسل عملاً دفاتر از چرخۀ خدمات پس از فروش یا خدمات مشترکین همراه اول نیز حذف می شوند و این سرویس در دفاتر تلفن ثابت که متعلق به خود مخابرات است به مشترکینی که قادر به ارائۀ رمز نیستند عرضه خواهد شد.

چندی پیش معاون بازاریابی و امور مشتریان همراه اول در مصاحبه ای محدودیت همکاری با دفاتر خصوصی را تایید و اعلام کرده بود: ارتباط دفاتری که با اپراتور رقیب همکاری دارند با همراه اول محدود و قطع خواهد شد.

***

آنچه از این اقدامات بر می آید آغاز پروژۀ محدودیت و حذف تدریجی دفاتر امور مشترکین تلفن همراه از گردونۀ اپراتورهای موبایل کشور می باشد.

در این صورت این شرکتها پس از آن که بار بزرگ توسعۀ شبکۀ مشتریان و فروش خود را با نرخهای ناچیز به بخش خصوصی سپردند در صددند تا بازار پرسود و دراز مدت خدمات مشتریان را در انحصار خود درآورند و دفاتر خصوصی از این پس شاهد زوال اقتصادی بیشتری در حوزۀ خدمات موبایل خواهند بود.

هنوز مشخص نیست که کارگروه راهبری یا مراجعی که مدعی تصمیم گیری و سیاستگزاری در این حوزه هستند چه تاثیری بر تصمیمات این شرکتهای بزرگ دارند و آیا با این روند موافقت دارند یا خیر؟

به هر روی به نظر می رسد سال 91 با توجه به شرایط اقتصادی پرنوسان آن، سال تعطیلی آرام بخش بزرگی از دفاتر بخش خصوصی به دلیل کوچ خدمات از این دفاتر خواهد بود

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم آذر ۱۳۹۱ساعت 21:25  توسط مدير وبگاه  | 

رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت با صباغی معاون امور شعب و کثیری مدیرکل دفاتر خدمات بانکی روز چهارشنبه مورخ 91/9/15 در محل پست بانک ایران دیدار و در خصوص برنامه های جدید پست بانک بحث و گفت‌وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، عمده مباحث این جلسه مصوبه کارگروه راهبری کشور در خصوص ارائه تسهیلات به دفاتر، تغییر رویکرد پست بانک در خصوص تعیین کارمزدهای جدید و استفاده از روش های نوین بانکداری الکترونیکی بود.
فلاح ضمن مثبت ارزیابی کردن رویکرد پست بانک گفت: مشکل تعهد محضری دفاتر یکی از دغدغه های جدی ماست که طی جلسات متعدد در کارگروه راهبری و مذاکرات انجام شده متأسفانه هنوز به نتیجه نرسیده است.
وی با تأکید بر تخصصی شدن امور در شبکه و سازمان پیشخوان دولت گفت: زحمت زیادی کشیده شده تا شبکه عظیم دفاتر پیشخوان دولت سازماندهی شود و بی شک این مسیر برگشت پذیر نیست.
رییس کانون کشوری تصریح کرد: دو سال قبل طی دیداری که با مسؤولان پست بانک داشتیم برنامه های خود را به اطلاع عزیزان رساندیم ولی به جای توجه به انتظارات و هماهنگی ها، پست بانک نسبت به افزایش فشارهای غیرمتعارف به دفاتر اقدام نمود.
وی افزود: با توجه به ابلاغیه کارگروه راهبری ما وظیفه داریم تا نسبت به ایجاد فضای رقابتی در شبکه اقدام نماییم البته این به معنای آن نیست که شبکه دچار هرج و مرج گردد و قطعا در انتخاب بانک ها به سمت مجموعه هایی رفته ایم که برای شبکه دفاتر، ارزش افزوده ایجاد می کنند.
فلاح ادامه داد: امروز با اخذ مجوزهای لازم از بانک مرکزی در حال آماده سازی ساختارهای فنی این شبکه از محل سرمایه های کوچک دفاتر کشور هستیم و بانک های دیگری با خدمات ارزش افزوده نیز به شبکه اضافه شده اند.
وی با استقبال از رویکرد مناسب پست بانک گفت: در شرایط رقابتی قطعا بانک ها در تلاش برای ارائه کیفیت بهتر در دفاتر از طریق شبکه تخصصی بانکداری الکترونیک پیشخوان اقدام خواهند کرد.
در این دیدار صباغی ضمن با اهمیت توصیف کردن اقدامات کانون کشوری گفت: سعی ما بر تعامل خواهد بود و به زودی با تعرفه های جدید در شبکه دفاتر حضور خواهیم داشت.
در این دیدار همچنین کثیری مدیرکل دفتر خدمات بانکی در خصوص تعهد نامه محضری گفت: آماده مذاکره و پیدا کردن راه حل مناسب هستیم

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم آذر ۱۳۹۱ساعت 19:29  توسط مدير وبگاه  | 

پیش از این که پست بانک به قرارداد خود با دفاتر پایبند بود، همکاری با این بانک با اغماض سودمند بود ولی این همکاری هم اکنون کاملاً زیانبخش است.

حمید رضا مهدوی، عضو هیات مدیرۀ انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت استان تهران که اخیراً از سفر معنوی حج بازگشته است گفت: پست بانک می گوید بانک مرکزی کارمزد تراکنش را به 8 دهم درصد کاهش داده است. براین اساس سهم دفاتر را بدون جلب موافقت دفاتر، کاهش داده است.

وی افزود: پست بانک همانطور که در سود دفاتر شراکت می کند باید در هزینه ها هم سهیم باشد. وی در تشریح هزینه های دفاتر برای خدمات خودپرداز پست بانک گفت: هزینه نگهداری دستگاههای خودپرداز، بیمه این دستگاهها، پول گذاری و تامین نقدینگی و هزینه های سربار پرسنلی و جاری باید با مشارکت پست بانک تامین شود و اگر پست بانک فقط در سود با دفاتر شریک باشد، قرارداد آن از نظر شرعی نیز محل اشکال خواهد بود چرا که مضاربه توامان در سود و ضرر صحیح است نه این که یک طرف فقط در سود شریک باشد.

مهدوی خاطر نشان کرد: روا نیست که بخش خصوصی به خاطر بزرگ شدن برند پست بانک گریبانگیر زیان شود و دفاتری که با پست بانک همکاری کرده اند یکی یکی در حال جمع شدن و بستن هستند که در نهایت یکنفر باید مسوولیت خسارات جبران ناپذیری که به دفاتر تحمیل شده است را بپذیرد و دفاتر نیز برای طرح مشکلاتشان باید جمع بندی مشخصی داشته باشند.

وی از دفاتری که در موضوع خودپردازهای پست بانک مشکل دارند درخواست کرد تا دیدگاهها و نظرات کارشناسی و راهکارهای برون رفت از این مشکل را به نمابر انجمن تهران کتباً اعلام نمایند

+ نوشته شده در  جمعه دهم آذر ۱۳۹۱ساعت 23:0  توسط مدير وبگاه  | 

abfa-naft

با توجه به مکاتبات مکرر تعداد کثیری از دفاتر شهری و روستایی که موفق به ثبت نام در فراخوان های شرکت آب و فاضلاب استان تهران و شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران نشده اند و یا اینکه اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نکرده اند؛ از کلیه دفاتر شهری و روستایی دعوت می گردد مجددا در فراخوان های مذکور شرکت نمایند.

لازم به ذکر است با توجه به شروع آموزش دفاتر و ارائه خدمات از نیمه دوم آذرماه سال جاری، این آخرین فرصت دفاتر جهت مشارکت در ارائه خدمات آب و فاضلاب استان تهران می باشد.
همچنین با توجه به درخواست مکرر دفاتر روستایی جهت شرکت در فراخوان شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی؛ با هماهنگی به عمل آمده از سوی کانون کشوری با شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، این امکان برای دفاتر روستایی فراهم آمد.
ضمنا در جهت راستی آزمایی اطلاعات وارد شده از سوی دفاتر، مقرر گردید کمیته های بازرسی انجمن های استانی با مراجعه به دفاتر استان ها نسبت به صحت اطلاعات وارد شده اقدام نمایند لذا در صورت وجود هرگونه مغایرت در اطلاعات وارده از سوی دفاتر، تبعات حذف خدمت متوجه دفتر خواهد بود.

ورود به صفحه ثبت نام فراخوان آب و فاضلاب استان تهران

ورود به صفحه ثبت نام فراخوان پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران

+ نوشته شده در  سه شنبه هفتم آذر ۱۳۹۱ساعت 7:39  توسط مدير وبگاه  | 

بازرس انجمن تهران خطاب به آندسته از دفاتری که در گذشته از سرویس اینترانت شرکت دیتا به وسیله مودم های Huawei 18-33 استفاده می کردند، گفت: دفاتر مطلع باشند برخی از افراد سودجو ضمن تماس با دفاتر اقدام به پیشنهاد خرید مودم های مذکور به قیمت پنج سال پیش می نمایند.

گل محمدی افزود: این درحالیست که در حال حاضر دستگاه های فوق الذکر به مبلغی حدود 2/400/000 تومان به صورت دست اول و کارکرده آن نیز بین 1/500/000 تا 1/700/000 تومان در بازار خرید و فروش می شود لذا دفاتر در این خصوص با هوشیاری اقدام نمایند

+ نوشته شده در  سه شنبه هفتم آذر ۱۳۹۱ساعت 7:36  توسط مدير وبگاه  | 

با توجه به معرفی تعدادی از دفاتر پیشخوان متقاضی ارائه خدمت مالیات بر درآمد مشاغل خودروهای عمومی توسط اداره کل امورمالیاتی ، دوره آموزشی تئوری شناسائی مدارک خودروها و آموزش نرم افزار مربوطه در روز چهارشنبه مورخ ۸/۹/۹۱ از ساعت ۹ الی ۱۳ درمحل …ادامه مطلب     جدول پیوست
+ نوشته شده در  سه شنبه هفتم آذر ۱۳۹۱ساعت 7:32  توسط مدير وبگاه  | 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و نهم آبان ۱۳۹۱ساعت 20:2  توسط مدير وبگاه  | 

پیرو تماس های مکرر انجام شده از سوی دفاتر در خصوص ارسال پیامک برای خرید تمبر الکترونیکی به اطلاع می رساند تنها ابلاغیه شرکت پست جمهوری اسلامی ملاک عمل خواهد بود لذا  با توجه به استعلام ابلاغیه شرکت پست جمهوری اسلامی، دفاتر تا حصول نتیجه تحمل نمایند.

بی شک هرگونه اقدام در جهت منافع دفاتر با اطلاع رسانی کامل از سوی کانون کشوری با هماهنگی کارگروه راهبری و دستگاه خدمات دهنده انجام خواهد شد.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و نهم آبان ۱۳۹۱ساعت 14:48  توسط مدير وبگاه  | 

خبرگزاری فارس: معاون بازاریابی همراه اول گفت: در حال حاضر 10 هزار دفتر خدماتی، خدمات همراه اول ارائه می‌دهند که طی نامه‌ای به این دفاتر اعلام کرده‌ایم باید تنها یا خدمات همراه اول یا ایرانسل را ارائه دهند.
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، محمدمهدی عطوفی در یک نشست خبری در جمع خبرنگاران در نمایشگاه تلکام، اظهار داشت: در حال حاضر خدمات ارزش افزوده همراه اول 12 میلیون مشترک را تحت پوشش قرار داده که 4 شرکت این خدمات را تولید می‌کنند.

معاون بازاریابی همراه‌ اول همچنین از راه‌اندازی رسمی فروشگاه زنجیره‌ای همراه اول طی چند روز آینده خبر داد و گفت: بسته‌های گوشی و سیم کارت، از جمله محصولات این فروشگاه است.

* خدمات اپراتورها در دفاتر خدماتی تفکیک می‌شود

عطوفی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: هم اکنون 10 هزار دفتر خدماتی خدمات همراه اول را ارائه می‌دهند؛ اما ما طی نامه‌ای به این دفاتر اعلام کرده‌ایم یا خدمات همراه اول را ارائه دهند یا سایر اپراتورها را؛ زیرا اگر این تفکیک صورت نگیرد رقابت بی‌معنا خواهد بود.

* دستور رگولاتوری برای محدودیت تعداد سیم‌کارت‌های ثبت‌نامی برای یک نفر

عطوفی با اشاره به ابلاغیه جدید رگولاتوری در خصوص محدود شدن ثبت سیم‌کارت به نام افراد گفت: رگولاتوری از اپراتورها خواسته است هر فرد تعداد محدودی سیم‌کارت به نام خود ثبت کند.

معاون بازاریابی همراه اول از ارسال نامه‌ای توسط شرکت‌های شاغل در حوزه خدمات ارزش افزوده به رگولاتوری خبر داد و گفت: این شرکت‌ها در نامه خود درخواست کرده‌اند به‌ دلیل مشکلات مالی تا 2 سال حق‌السهم رگولاتوری که نسبتاً نیز زیاد است را پرداخت نکنند
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و نهم آبان ۱۳۹۱ساعت 9:47  توسط مدير وبگاه  | 

مصیبت وارده در غم از دست دادن همشیره گرامیتان را به شماو خانواده محترم تسلیت عرض نموده از درگاه ایزد متعال برای شما صبر و بردباری و برای آن مرحومه رحمت و مغفرت الهی مسئلت مینماییم.

پرسنل و اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت نیشابور

+ نوشته شده در  شنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۹۱ساعت 18:19  توسط مدير وبگاه  | 

moharam1
+ نوشته شده در  شنبه بیست و هفتم آبان ۱۳۹۱ساعت 18:17  توسط مدير وبگاه  | 

به اطلاع کلیه دفاتر پیشخوان دولت می رساند، نظر به ضرورت دریافت کد اقتصادی توسط دفاتر حداکثر تا تاریخ 25/8/91 نسبت به دریافت کداقتصادی از طریق سایت www.tax.gov.ir اقدام نموده و با پرینت فرم مذکور مراتب را به حوزه مالیاتی مربوطه تا تاریخ 30/8/91 ارائه نمایند.
روابط عمومی کانون سراسری دفاتر پیشخوان خدمات دولت
+ نوشته شده در  پنجشنبه هجدهم آبان ۱۳۹۱ساعت 23:34  توسط مدير وبگاه  | 

+ نوشته شده در  سه شنبه شانزدهم آبان ۱۳۹۱ساعت 9:58  توسط مدير وبگاه  | 

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم آبان ۱۳۹۱ساعت 10:43  توسط مدير وبگاه  | 

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم آبان ۱۳۹۱ساعت 10:34  توسط مدير وبگاه  | 

طی حکمی از سوی وزیر کشور, محمد غفاری, معاون سیاسی امنیتی استانداری به عنوان سرپرست استانداری خراسان رضوی منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی در حکم مصطفی محمد نجار آمده است: “جناب آقای محمد غفاری, معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان رضوی
به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به سرپرستی استانداری خراسان رضوی منصوب می نمایم. توفیق شما را در انجام وظایف و امور محوله و تحقق سیاست ها و برنامه های دولت خدمت گزار از درگاه پروردگار متعال خواستارم.”/۱۰۹۸۷
+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم آبان ۱۳۹۱ساعت 11:58  توسط مدير وبگاه  | 

royanian-salahi 

دبیر کارگروه راهبری دفاتر پیشخوان خدمات دولت گفت: واگذاری مسؤولیت مجری درگاه استانی به شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در استان های کشور مغایر شرح وظایف مصوب است.

به گزارش پورتال کارگروه راهبری، در پی معرفی شرکت پست استان خراسان رضوی به عنوان مجری درگاه خدمات در استان؛ محمد رویانیان در نامه ای خطاب به استاندار خراسان رضوی اعلام کرد: برابر تبصره 1 از بند2 ماده2 شرح وظایف مجری درگاه الکترونیک دفاتر پیشخوان خدمات دولت، مجری درگاه خدمات الکترونیک حق ارجاع و یا واگذاری تمام یا بخشی از وظایف تعیین شده به غیر را ندارد.
وی همچنین واگذاری مسؤولیت و وظایف مجری درگاه استانی به شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در استان های کشور را مغایر شرح وظایف مصوب ارزیابی کرده و این مطلب را قابل پذیرش ندانست.
دبیر کارگروه راهبری دفاتر پیشخوان دولت ضمن تأکید بر اجرای مصوبات و ابلاغیه های کارگروه راهبری دفاتر پیشخوان از صلاحی خواست ابلاغیه واگذاری مجری درگاه الکترونیک دفاتر پیشخوان خدمات در استان خراسان رضوی به اداره کل پست آن استان و همچنین تکلیف به دستگاه های خدمات دهنده استانی برای انعقاد قرارداد با اداره کل پست استان به عنوان مجری درگاه دفاتر پیشخوان لغو گردد.

+ نوشته شده در  شنبه ششم آبان ۱۳۹۱ساعت 20:22  توسط مدير وبگاه  | 

همکاران ذیل جهت تاییدیه فروش محصولات مخابرات سریعا به آقای قدمگاهی مراجعه و سپس برای عقد قرارداد به مخابرات استان مراجعه فرمایید

کد دفاتر: ۱۰۴۶-----۱۰۸۷----۱۱۱۸----۱۱۲۹----۱۱۳۱----۱۱۳۴----۱۱۳۸----۱۱۵۲----۱۱۵۳----۱۱۶۸

+ نوشته شده در  شنبه ششم آبان ۱۳۹۱ساعت 11:24  توسط مدير وبگاه  | 

همکاران ذیل جهت تاییدیه فروش محصولات مخابرات سریعا به آقای قدمگاهی مراجعه و سپس برای عقد قرارداد به مخابرات استان مراجعه فرمایید

کد دفاتر: ۱۰۴۶-----۱۰۸۷----۱۱۱۸----۱۱۲۹----۱۱۳۱----۱۱۳۴----۱۱۳۸----۱۱۵۲----۱۱۵۳----۱۱۶۸

+ نوشته شده در  شنبه ششم آبان ۱۳۹۱ساعت 11:24  توسط مدير وبگاه  | 

طی حکمی از سوی استاندار خراسان رضوی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان رضوی منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی محمود صلاحی در این حکم محمد علی جعفری مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات استانداری خراسان رضوی را با حفظ پست سازمانی به این سمت منصوب کرده است.

رضا عبدالملکی، از سال ۱۳۸۵ به‌عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان‌رضوی مشغول به کار شد و دیروز جای خود را به محمدعلی جعفری، مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و  پاسخگویی به شکایات استانداری خراسان‌رضوی داد.


عبدالملکی معاون سابق توسعه مدیریت استاندار خراسان رضوی نیز در گفتگو با خبرنگار خراسان رضوی با تایید تغییر خود علت آن را اصرار خود برای تغییر عنوان کرد و گفت تغییر اینجانب به دلیل اصرار خود من بوده است و از آنجایی که کارمند وزارت صنایع هستم به تهران میروم.

انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت ضمن تبریک به جناب آقای دکتر جعفری سرپرست محترم معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان رضوی توفیق روزافزون  ایشان را در این مسئولیت از خداوند منان مسئلت می نماید.

+ نوشته شده در  جمعه پنجم آبان ۱۳۹۱ساعت 19:50  توسط مدير وبگاه  | 

 

 

 

رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت گفت: با توجه به سیاستگذاری های جدید شرکت ارتباطات سیار که منجر به بروز مشکلاتی برای شبکه دفاتر پیشخوان دولت شده است، به زودی جلسه ای با مدیرعامل این شرکت برگزار خواهیم کرد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهارم آبان ۱۳۹۱ساعت 18:19  توسط مدير وبگاه  | 

 کلیه دفاتری که مایل به مشارکت در طرح "سامانه املاک پیشخوان دولت" می باشند دعوت می گردد، نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده تا تاریخ 10/8/91 اقدام نمایند.
+ نوشته شده در  پنجشنبه چهارم آبان ۱۳۹۱ساعت 18:17  توسط مدير وبگاه  | 

به گزارش پورتال کارگروه راهبري، دبير كارگروه راهبري دفاتر پيشخوان خدمات دولت در نامه اي خطاب به رؤساي كارگروه هاي استاني، كارمزد خدمات شركت آب و فاضلاب كشور را جهت اجرا ابلاغ نمود
+ نوشته شده در  پنجشنبه چهارم آبان ۱۳۹۱ساعت 18:14  توسط مدير وبگاه  | 

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهارم آبان ۱۳۹۱ساعت 18:10  توسط مدير وبگاه  | 

جهت نمایش تصویر نامه اینجا کلیک شود
+ نوشته شده در  پنجشنبه چهارم آبان ۱۳۹۱ساعت 18:9  توسط مدير وبگاه  | 

بیمه معلم سقف تعهدات هریک از خدمات دفاتر پیشخوان دولت را به کارگروه راهبری دفاتر پیشخوان دولت اعلام نمود.

در پی دستور معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و رئیس کارگروه راهبری دفاتر پیشخوان دولت مبنی بر تعیین سقف تعهدات بیمه معلم جلسه مشترک با حضور نمایندگان دفاتر و دستگاههای خدمات دهنده در کمیته تخصصی دفاتر پیشخوان دولت برگزار و جمع بندی در خصوص تعهدات بیمه گر در قراردادهای خدماتی صورت گرفت.

در این جلسه بیمه اعلام کرد در خصوص سرویس پرداخت قبض درگاههای مجاز را تحت پوشش خود قرار می دهد که در حال حاضر درگاههای پست بانک ایران و بانک سینا (dpd.ir) می باشند. بیمه تاکید کرده است فعالیت دفاتر خارج از این درگاهها مجاز نبوده و تحت پوشش بیمه نمی باشد.

شایان ذکر است شرکتهای خدمات دهنده و کارگروههای استانی مکلف به نظارت بر مصوبات و رعایت سقف تعهدات بیمه گر در قراردادهای ارائه خدمات در دفاتر می باشند. بیمه همچنین اعلام نمود نزدیک به ۲۲۰۰ دفتر در مدت قانونی نسبت به تمدید بیمه نامۀ تضامین اقدام نموده اند. این بیمه نامه براساس بخشنامۀ معاون رئیس جمهور جایگزین تمامی تضامین دفاتر پیشخوان دولت در قراردادهای ارائه خدمات آنان می باشد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم آبان ۱۳۹۱ساعت 11:45  توسط مدير وبگاه  | 

دبیر کارگروه راهبری دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی با اشاره به برگزاری آخرین جلسه کارگروه راهبری دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی از گسترش و توسعه دفاتر پیشخوان خبر داد. 

به گزارش فارس،‌ محمد رویانیان در تشریح تازه‌ترین مصوبات نهمین جلسه کارگروه راهبری دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی گفت: با تصویب اعضای کارگروه مقرر شد هرگونه ایجاد یا توسعه دفاتر پیشخوان خدمات روستایی تحت نظارت کارگروه استانی انجام گیرد.
رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور ادامه داد: از این پس هرگونه نقل و انتقال پروانه دفاتر پیشخوان دولت با رعایت ضوابط ابلاغ شده از سوی دبیرخانه کارگروه و آیین‌نامه اجرایی دفاتر پیشخوان با نظارت و موافقت کارگروه‌های استانی انجام خواهد شد و در پروانه‌های صادر شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نیز حتما باید عبارت «نقل و انتقال بدون تأیید کارگروه استانی دفاتر پیشخوان ممنوع است» درج شود.
وی گفت: به منظور کمک به ایجاد و توسعه دفاتر پیشخوان خدمات روستایی مقرر شد مدرک تحصیلی متقاضیان اخذ پروانه دفتر پیشخوان روستایی حداقل، کاردانی و یا معادل آن در نظر گرفته شود.
رویانیان ادامه داد: همچنین مقرر شد برای دفاتر ict روستایی که دارای مالکیت شخصی هستند با تقاضای صاحب دفتر تبدیل این دفاتر به پیشخوان دولت توسط کارگروه استانی و با رعایت ضوابط ابلاغ شده، انجام گیرد

+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم آبان ۱۳۹۱ساعت 11:44  توسط مدير وبگاه  | 

اطلاع دفاتر پیشخوان سراسر کشور می رساند، سازمان ثبت احوال کشور قصد دارد به جهت گسترش دفاتر خدمات دهنده در سراسر کشور، نسبت به شناسایی و به کارگیری دفاتر واجد شرایط اقدام نماید.

به گزارش روابط عمومی کانون سراسری، از کلیه دفاتر پیشخوان دعوت می گردد نسبت به ثبت نام در فراخوان شناسایی دفاتر شرکت کرده و اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایند؛ همچنین از رؤسای انجمن های صنفی نیز تقاضا می گردد نسبت به اطلاع رسانی مناسب اقدامات لازم را مبذول دارند.
لازم به تذکر است با توجه به این که اطلاعات وارد شده از طریق سازمان ثبت احوال بررسی شده و بازدید به عمل می آید؛ لذا هرگونه مغایرت متوجه مدیر دفتر پیشخوان می گردد.

لینک ثبت نام

+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم مهر ۱۳۹۱ساعت 18:4  توسط مدير وبگاه  | 

مدیرکل خدمات ثبتی غیردولتی سازمان ثبت احوال اعلام کرد: در آینده نزدیک خدمات ثبت احوال در به دفاتر پیشخوان روستایی (ICT) ارائه خواهد شد.

زهرا ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار «شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: زمینه ارائه خدمات ثبت احوال از طریق دفاتر پیشخوان روستایی فراهم شده است. 

وی با بیان اینکه اقدامات اولیه در راستای واگذاری خدمات ثبت احوال به دفاتر پیشخوان روستایی صورت گرفته است، گفت: دستورالعملی در این زمینه تدوین و به صورت پایلوت به استان‌ها ابلاغ شده است.

مدیرکل خدمات ثبتی غیردولتی سازمان ثبت احوال خاطرنشان کرد: حداکثر تا اول آذر ماه، مجوز ارائه خدمات ثبت احوال در دفاتر پیشخوان روستایی توسط استان‌ها صادر می‌شود.

به گفته ناصری، به این ترتیب روستاییان می‌توانند خدماتی نظیر، صدور شناسنامه المثنی، صدور اولین کارت شناسایی ملی یا المثنی، تغییر نام، تغییر نام خانوادگی، ثبت مشخصات فرزندان در شناسنامه و مواردی از این دست را بدون مراجعه به دفاتر ثبت احوال در شهرها از طریق دفاتر پیشخوان روستایی دریافت کنند

+ نوشته شده در  جمعه بیست و هشتم مهر ۱۳۹۱ساعت 20:39  توسط مدير وبگاه  | 

دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی و غیر دولتی کشور می توانند برای تهیه تجهیزات مورد نیاز خود از بانک رفاه تسهیلات بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، این بانک با توجه به نقش بارز دفاتر خدمات الکترونیک در تحقق شعار دولت الکترونیک و همچنین ارتقاء سطح خدمت رسانی به عموم جامعه و کاهش مراجعات مکرر ایشان به دستگاه ها و سازمان های دولتی، برای تهیه و تأمین تجهیزات مربوطه، تسهیلات مالی حداکثر به میزان 80 درصد ارزش تجهیزات مورد نیاز، در دفاتر موصوف تا سقف 500 میلیون ریال اعطاء می کند.
مدت اجرای این طرح تا تاریخ هشتم آذرماه سالجاری خواهد بود و متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی بانک به نشانی www.refah-bank.ir مراجعه و یا با مرکز اطلاع رسانی و پاسخگویی بانک رفاه به شماره 8525 تماس بگیرند

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و پنجم مهر ۱۳۹۱ساعت 19:42  توسط مدير وبگاه  | 

نظر به ضرورت ارتقای سطح دانش نرم افزاری و سخت افزاری مدیران محترم و کاربران دفاتر جهت رفع اشکالات روزمره سیستم های دفتر و مشکلات شبکه کامپیوتری انجمن درنظر دارد کلاس های تئوری و عملی آموزش مقدماتی و تکمیلی نرم افزار و سخت افزار با سرفصل های کاملا کاربردی و مورد نیاز دفاتر در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هر هفته برگزار نماید.

از مدیران محترمی که تمایل به استفاده از کلاسهای فوق را دارند خواهشمند است نسبت به معرفی حداکثر ۲ نفر از پرسنل جهت استفاده از کلاس ها اقدام نمایند.

زمان برگزاری کلاسها در دو گروه         الف: سه شنبه ها عصر        و              ب: چهارشنبه ها صبح                می باشد و حداکثر فرصت ثبت نام تا جهارشنبه ۲۶ مهرماه می باشد.

سرفصل مطالب

۱-کلیات سخت افزار و سیستم های عامل

۲-کلیات Office و کاربرد عملی آن در امور روزمره

۳-کلیات شبکه های کامپیوتر و تنظیمات مربوط به مودم های ADSL

4-رفع عیوب سخت افزاری و سرویس های دوره ای سیستم ها و نگهداری مناسب از تجهیزات و پرینترها

با توجه به محدودیت زمانی اولویت استفاده از کلاسهای گروه صبح یا عصر بر اساس زمان ثبت نام می باشد.

انجمن صنفی دفاتر پیشخوان استان خراسان

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و چهارم مهر ۱۳۹۱ساعت 10:21  توسط مدير وبگاه  | 

از این به بعد مطابق قانون به جای 5 درصد، فقط سه درصد از وجوه پرداختی به دفاتر به عنوان مالیات علی الحساب کسر خواهد شد.(تصویر بخشنامه وزارت امور اقتصادی و دارایی در ادامه مطلب ...)

ادامه مطلب...
 
+ نوشته شده در  دوشنبه هفدهم مهر ۱۳۹۱ساعت 11:18  توسط مدير وبگاه  | 

+ نوشته شده در  شنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۱ساعت 19:34  توسط مدير وبگاه  | 

برای دیدن متن نامه اینجا کلیک کنید

+ نوشته شده در  پنجشنبه سیزدهم مهر ۱۳۹۱ساعت 19:20  توسط مدير وبگاه  | 

با توجه به ابلاغیه کارگروه راهبری دفاتر پیشخوان، اتحادیه ها از جمله “صوت و تصویر” حق ورود و یا پلمب دفاتر پیشخوان دولت را ندارند. نامه ۱/ نامه۲

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوازدهم مهر ۱۳۹۱ساعت 20:37  توسط مدير وبگاه  | 

دفاتر در مکان های مسکونی با موقعیت اداری بر اساس آیین نامه ایجاد و بهره برداری از دفاتر پیشخوان دولت می توانند فعالیت نمایند. ادامه مطلب

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوازدهم مهر ۱۳۹۱ساعت 20:33  توسط مدير وبگاه  | 

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوازدهم مهر ۱۳۹۱ساعت 20:32  توسط مدير وبگاه  | 

+ نوشته شده در  دوشنبه دهم مهر ۱۳۹۱ساعت 7:52  توسط مدير وبگاه  | 

+ نوشته شده در  دوشنبه دهم مهر ۱۳۹۱ساعت 7:51  توسط مدير وبگاه  | 

abdolmaleki معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خراسان‌رضوی گفت: حدود 600 فرآیند در خراسان‌رضوی شناسایی شده که در چارچوب بازسپاری آن به مردم آماده است.

به گزارش فارس از مشهد، رضا عبدالملکی ظهر امروز در نخستین همایش سراسری تهیه نقشه‌های تفکیک آپارتمان‌ها اظهار کرد: در خراسان‌رضوی چند سال اخیر برای تحقق اهداف نظام در برنامه‌های چهارم و پنجم توسعه، کارهای خوبی را در بخش‌های زیرساختار، نرم‌افزار و فکر‌افزار انجام شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خراسان‌رضوی افزود: حدود 600 فرآیند در خراسان‌رضوی شناسایی شده که در چارچوب بازسپاری آن به مردم آماده است.
عبدالملکی خاطرنشان کرد: حدود یک ماه قبل در نمایشگاه السیت 80 خدمت را شهرداری به بخش خصوصی و پیش‌خوان دولت واگذار کرد و در نظر داریم 140 فرآیند دیگر را نیز به بخش خصوصی واگذار کنیم.
وی یادآور شد: واگذاری بخش‌های دولتی به خصوصی کار بسیار دشواری است و باید فرهنگ آن ایجاد شود، خراسان‌رضوی در این امر به خوبی عمل کرده به ‌طوری که توانسته‌ایم سند هویتی افراد مانند شناسنامه را به بخش خصوصی و دفاتر پیشخوان دولت واگذار کنیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خراسان‌رضوی افزود: بخش خصوصی بخشی است که برای جذب مشتری کیفیت و دقت خدمات خود را ارتقاء می‌دهد ضمن اینکه کاهش قیمت را نیز به دنبال دارد.
عبدالملکی با اشاره به مهندسان متخصص و مجرب سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: در تمام شهرداری‌های خراسان‌رضوی شاید هزار مهندس وجود نداشته باشد اما در نظام مهندسی 17 هزار مهندس مجرب وجود دارد که این نشان‌دهنده این است که نظام مهندسی بخش فعالی است.
وی در ارتباط با واگذاری امور به بخش خصوصی گفت: بازسپاری امور به بخش خصوصی را قانون به ما تکلیف کرده در نتیجه باید این فرآیند را رهبری کرد تا سبب افزایش رضایتمندی مردم شود و ما تنها نیروی خود را برای نظارت بر بخش خصوصی قرار دهیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خراسان‌‌رضوی تاکید کرد: با اجرای تفاهمنامه بین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و سازمان نظام مهندسی ساختمان برای تهیه نقشه تفکیک آپارتمان‌ها بهتر است تا تمام این فرآیند را در اختیار نظام مهندسی بگذاریم تا از دوباره کاری جلوگیری شده و همچنین در وقت و هزینه صرفه‌جویی شده تا کاهش مراجعین به سازمان شهرداری و ثبت اسناد به وجود آید

+ نوشته شده در  یکشنبه نهم مهر ۱۳۹۱ساعت 13:38  توسط مدير وبگاه  | 

 اطلاع کلیه دفاتر استان

عطف به نامه شماره ۰۰۹۷۸/۷/۹۰ مورخ ۲۳/۶/۹۰ و بر اساس مصوبات کمیته نظارت کارگروه اعلام گردیده … ادامه مطلب …

+ نوشته شده در  پنجشنبه ششم مهر ۱۳۹۱ساعت 20:38  توسط مدير وبگاه  | 

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت وزارت کشور گفت: 18هزار دفتر پیشخوان شهری و روستایی خدمات دولت و پلیس +10 در کشور فعالیت می کنند.

امیرشجاعیان دیروز در نشست کارگروه فناوری اطلاعات منطقه دو کشور در شهرکرد افزود: از این مجموع 10هزار دفتر پیشخوان در مناطق روستایی کشور و بقیه در مناطق شهری است.
وی توسعه خدمات الکترونیک و عرضه خدمات دستگاه های اجرایی از طریق پرتال سازمانی را از اهداف دولت دانست و گفت: هم اکنون صد درصد دستگاه های اجرایی کشور دستکم دارای یک سایت است.
شجاعیان ارتقاء پایگاه های اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی، ارائه خدمات مورد نیاز ارباب رجوع، کاهش زمان دریافت خدمات و افزایش سطح بهره وری را از اهداف حرکت به سمت ارائه خدمات الکترونیک اعلام کرد.
وی با اشاره به اجرای 50 درصد زیرساخت ها و برنامه ریزی های لازم برای اجرای دولت الکترونیک در کشور افزود: تهیه بانک اطلاعاتی جامع در زمینه های مختلف و ایجاد ارتباط بین سازمان ها و نهادها از برنامه های آینده دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت وزارت کشور است.
کارگروه فناوری اطلاعات منطقه دو کشور با حضور استان های اصفهان، مرکزی، قم، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، بوشهر و چهارمحال و بختیاری امروز در شهرکرد برگزار شد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه ششم مهر ۱۳۹۱ساعت 20:36  توسط مدير وبگاه  | 

مطالب قدیمی‌تر